Casa / Oscillators / 637P15006C2T
minImg
637P15006C2T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
637P15006C2T
Descrizione:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 637
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 150 MHz