Casa / Oscillators / 637P17855C3T
minImg
637P17855C3T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
637P17855C3T
Descrizione:
XTAL OSC XO 178.5000MHZ LVPECL
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 178.5 MHz