Casa / Oscillators / 654L14853I3T
minImg
654L14853I3T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
654L14853I3T
Descrizione:
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 148.5 MHz