Casa / Oscillators / 656M20004C3T
minImg
656M20004C3T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
656M20004C3T
Descrizione:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 656C
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz