Casa / Oscillators / 656V10004I2T
minImg
656V10004I2T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
656V10004I2T
Descrizione:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 656P/L
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz