680GTL56CV
Powerland Technology
Prodotto No:
680GTL56CV
Descrizione:
680 Watt LED Driver
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 4 kV
Approval Agency -
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 14.17A
Ratings -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series 680GTL (680W)
Power (Watts) 680 W
Type Constant Current, Voltage
Efficiency 95%
Voltage - Output 28 ~ 56V