6SL32201YE480UP0
Siemens
Prodotto No:
6SL32201YE480UP0
Produttore:
Siemens
Descrizione:
G120X IP20 380...480V 132KW FSF
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 45°C
Current - Output 338A
Voltage - Load 400 ~ 480V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series SINAMICS
Type Module
Wattage - Load 132000 W
For Use With/Related Products G120X Series
Voltage - Supply 380 ~ 480VAC