7007-PL000-K
LEDdynamics Inc.
Prodotto No:
7007-PL000-K
Produttore:
LEDdynamics Inc.
Descrizione:
LED MOD ENDOR STAR AMB STARBRD
Guida per l'utente
Lens Type Domed
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Starboard
Viewing Angle -
Color Amber
Current - Test 700mA
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 20.20mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test -
Product Status Obsolete
Wavelength -
Series Endor Star™
Temperature - Test 25°C
Type LED Module
Mfr LEDdynamics Inc.
Height 3.58mm