700ASP7B21M2QE
E-Switch
Prodotto No:
700ASP7B21M2QE
Produttore:
E-Switch
Descrizione:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
In magazzino : 420
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Actuator Marking No Marking
Termination Style PC Pin
Actuator Type Round, Plunger
Panel Cutout Dimensions -
Current Rating (Amps) 3A (AC/DC)
Circuit SPDT
Mounting Type Through Hole
Mechanical Life -
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 700A
Voltage Rating - DC 28 V
Type Standard
Switch Function On-Mom
Voltage Rating - AC 120 V