703W-00/06
Qualtek
Prodotto No:
703W-00/06
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
In magazzino : 2764
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Variable Size
Approval Agency CSA, UL, VDE
Termination Solder Eyelet
Mounting Type Panel Mount, Flange
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series 703W
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness -
Current Rating - Appliance Inlet 10A
Connector Style IEC 320-C14
Mfr Qualtek
Connector Type Receptacle, Male Blades
Accomodates a Fuse No
Features Front or Rear Side Mount
Filter Type Unfiltered - Commercial
Package Bulk
Switch Features -
Current Rating - Filter -
Base Product Number 703W-00