Casa / Oscillators / 7050XOM1300BMD13CBB-TR
minImg
7050XOM1300BMD13CBB-TR
HKC
Prodotto No:
7050XOM1300BMD13CBB-TR
Produttore:
HKC
Descrizione:
XTAL OSC XO 13.0000MHZ HCMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 7050XO
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr HKC
Base Resonator Crystal
Frequency 13 MHz