Casa / FIFOs Memory / 72V36110L7-5PFGI
minImg
72V36110L7-5PFGI
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
72V36110L7-5PFGI
Pacchetto:
128-TQFP (14x20)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC FIFO SYNC 131KX36 5NS 128QFP
In magazzino : 9
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
FWFT Support Yes
Retransmit Capability Yes
Current - Supply (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 128-TQFP (14x20)
Bus Directional Uni-Directional
Series 72V
Function Synchronous
Access Time 5ns
Data Rate 133.3MHz
Memory Size 4.7M (131K x 36)
Package / Case 128-LQFP
Programmable Flags Support Yes
Expansion Type Depth, Width
Voltage - Supply 3.15 V ~ 3.45 V