72V73260BBG
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
72V73260BBG
Pacchetto:
144-PBGA (13x13)
Descrizione:
IC MULTIPLEXER 1 X 32:32 144PBGA
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Independent Circuits 1
Circuit 1 x 32:32
Mounting Type Surface Mount
Voltage Supply Source Single Supply
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 144-PBGA (13x13)
Series 72V
Type Multiplexer
Package / Case 144-BGA
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V