730-2QB-220VAC
Kacon
Prodotto No:
730-2QB-220VAC
Produttore:
Kacon
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 220V
In magazzino : 11
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Switching Voltage 277VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 25 A
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Coil Current 11.8 mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Seal Rating -
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series 730
Operate Time 30 ms
Mfr Kacon
Contact Material Silver Alloy
Coil Voltage 220VAC