738W-X2/01
Qualtek
Prodotto No:
738W-X2/01
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
PWR ENT RCPT NEMA5-15 PANEL QC
In magazzino : 17502
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Voltage Rating 125VAC
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 26.00mm x 22.00mm
Approval Agency CSA, UL
Current Rating (Amps) 15A
Termination Quick Connect - 0.189" (4.8mm)
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Active
Series 738W
Panel Thickness 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm)