Casa / Fuses / 74-6SC400MA
minImg
74-6SC400MA
NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
74-6SC400MA
Descrizione:
FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 6X30MM
In magazzino : 934
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 10
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Response Time Slow Blow
Color -
Approval Agency cURus
Current Rating (Amps) 400 mA
Fuse Type Cartridge, Ceramic
Breaking Capacity @ Rated Voltage 200A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6mm x 30mm
Voltage Rating - AC 250 V