742X083121JP
CTS Resistor Products
Prodotto No:
742X083121JP
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 120 OHM 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 742
Power Per Element 63mW