744C083223JP
CTS Resistor Products
Prodotto No:
744C083223JP
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 22K OHM 2012
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series 744
Power Per Element 125mW