IDT, Integrated Device Technology Inc
Prodotto No:
74ALVCH16260PAG
Produttore:
Pacchetto:
56-TSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MULTIPLEXED D-TYPE LATCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1025
$0.2755
$282.3875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 12:24 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Series | 74ALVCH |
| Package / Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Delay Time - Propagation | 1ns |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Base Product Number | 74ALVCH16260 |