NXP USA Inc.
Prodotto No:
74AUP2G97GM115
Produttore:
Pacchetto:
10-XQFN (1.55x2)
Batch:
-
Descrizione:
MAJORITY LOGIC GATE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1248
$0.2755
$343.824
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Single-Ended |
| Logic Type | Configurable Multiple Function |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-XQFN (1.55x2) |
| Schmitt Trigger Input | Yes |
| Series | 74AUP |
| Package / Case | 10-XFQFN |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 3 |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |
| Base Product Number | 74AUP2G97 |