74F189SJ
Fairchild Semiconductor
Prodotto No:
74F189SJ
Pacchetto:
16-SOP
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC RAM 64BIT PARALLEL 16SOP
In magazzino : 1025
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 84
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 16 x 4
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 16-SOP
Series 74F
Write Cycle Time - Word, Page 29ns
Access Time 27 ns
Memory Size 64bit
Package / Case 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Technology RAM
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V