74F573SJX
onsemi
Prodotto No:
74F573SJX
Pacchetto:
20-SOP
Descrizione:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20SOP
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Output Type Tri-State
Logic Type D-Type Transparent Latch
Independent Circuits 1
Circuit 8:8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 20-SOP
Series 74F
Package / Case 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V
Mfr onsemi
Delay Time - Propagation 5.3ns
Package Tape & Reel (TR)
Current - Output High, Low 3mA, 24mA