753181221GPTR7
CTS Resistor Products
Prodotto No:
753181221GPTR7
Descrizione:
RES ARRAY 16 RES 220 OHM 18DRT
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 16
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series 753
Power Per Element 40mW