7565N561J103LE
Knowles Novacap
Prodotto No:
7565N561J103LE
Descrizione:
CAP CER 560PF 10KV C0G/NP0 RAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.975" (24.76mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.780" (19.80mm)
Voltage - Rated 10000V (10kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.900" L x 0.402" W (22.86mm x 10.20mm)
Mfr Knowles Novacap
Capacitance 560 pF