7594-B-440-B
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
7594-B-440-B
Descrizione:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS1
Guida per l'utente
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4"
Weight -
Series -
Length - Overall 1.063" (26.99mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)