SAB North America
Prodotto No:
7671361
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HOOK-UP STRND 8AWG BLACK QTY1=1'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.213
$6.213
25
$4.6455
$116.1375
100
$4.446
$444.6
250
$4.199
$1049.75
500
$4.047
$2023.5
1000
$3.743
$3743
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 8 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Length | - |
| Voltage | 600V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | 320/32 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Oil Resistant, UV Resistant |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.358" (9.09mm) |