NTE Electronics, Inc
Prodotto No:
77-12025D12
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC WIRE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.542
$15.542
10
$14.763
$147.63
20
$13.984
$279.68
50
$13.2145
$660.725
100
$12.901
$1290.1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Air Flow | 87.9 CFM (2.46m³/min) |
| Noise | 44.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating (Amps) | 0.460A |
| Approval Agency | cURus |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 2400 RPM |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | - |
| Power (Watts) | 5.5 W |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Package | Bag |
| Width | 25.40mm |