Desco
Prodotto No:
770774
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MAT ROLL, 2-LAYER RUBBER, R7 SER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Shape | Rectangle |
| Number of Layers | 2 |
| Color | Blue, Royal |
| Material | Rubber |
| Product Status | Obsolete |
| Mat Type | Table, Workbench Runner |
| Includes | - |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Series | R7 |
| Length | 40' (12.19m) |
| Mfr | Desco |
| Features | Conductive, Dissipative |
| Package | Box |
| Width | 2.5' (0.76m) |