771W-AX2/01
Qualtek
Prodotto No:
771W-AX2/01
Produttore:
Qualtek
Descrizione:
PWR ENT RCPT IEC320-C6 PNL SLDR
Guida per l'utente
Number of Positions 3
Ingress Protection -
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 21.00mm x 16.00mm
Approval Agency CSA, UL, VDE
Termination Solder
Mounting Type Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Current Rating - Circuit Breaker -
Series 771W
Voltage Rating - Appliance Inlet 250VAC
Panel Thickness 0.024" ~ 0.059" (0.60mm ~ 1.50mm)
Current Rating - Appliance Inlet 2.5A