SAB North America
Prodotto No:
7740325
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE 3COND 14 AWG GRAY 1=1FT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.9515
$7.9515
25
$6.4315
$160.7875
100
$6.156
$615.6
250
$5.833
$1458.25
500
$5.4625
$2731.25
1000
$5.054
$5054
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Ratings | - |
| Series | S200 |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Voltage | 500 V |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Strand | 140/34 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Gray |
| Features | Abrasion Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.335" (8.51mm) |
| Number of Conductors | 3 |