Laird Technologies EMI
Prodotto No:
78089095
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
AN-79/ML 24X24"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 90°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Square |
| Plating - Thickness | - |
| Material | - |
| Product Status | Active |
| Series | ECCOSORB®AN |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 24.016" (610.00mm) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Plating | - |
| Height | 4.490" (114.00mm) |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Slot |
| Width | 24.016" (610.00mm) |