WAGO Corporation
Prodotto No:
787-2742
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$395.0195
$395.0195
10
$387.9705
$3879.705
25
$375.27318
$9381.8295
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 92% |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | Adjustable Output, IP20, PFC |
| Voltage - Input | 325 ~ 575 VAC, 560 ~ 700 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4.242 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | cURus, EAC, UL |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Size / Dimension | 6.69" L x 3.15" W x 5.12" H (170.0mm x 80.0mm x 130.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 20 A |
| Series | - |
| Power (Watts) | 480W |
| Type | Enclosed |
| Standard Number | 60335-1; 60950-1; 62368-1 |
| Package | Box |