Weidmüller
Prodotto No:
7910270000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN TERM BLK DISCONN 10-22AWG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.1605
$8.1605
10
$6.9882
$69.882
25
$6.66862
$166.7155
50
$5.9945
$299.725
100
$5.6753
$567.53
250
$5.143262
$1285.8155
500
$4.788551
$2394.2755
1000
$4.522522
$4522.522
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 13mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 32 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 22 A |
| Series | W |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Knife |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-22 AWG |