Casa / Microprocessors / 79RC32H435-350BCGI
minImg
79RC32H435-350BCGI
Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
79RC32H435-350BCGI
Pacchetto:
256-CABGA (17x17)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA
Guida per l'utente
Display & Interface Controllers -
Core Processor MIPS32
Speed 350MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Security Features -
USB -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 256-CABGA (17x17)
Series Interprise™
Package / Case 256-LBGA
Additional Interfaces I²C, PCI, SPI, UART
Ethernet 10/100Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width 1 Core, 32-Bit
Mfr Renesas Electronics America Inc
RAM Controllers DDR
Voltage - I/O 3.3V