7F.20.9.024.3100.0
Finder Relays, Inc.
Prodotto No:
7F.20.9.024.3100.0
Descrizione:
STANDARD FILTER FAN "DRAW-IN" -
Guida per l'utente
Series 7F
Type Fan
Specifications Fan, DC, Square, 58.9 CFM
Mfr Finder Relays, Inc.
Package Bulk
Size / Dimension 6.97" L x 6.97" W (177.0mm x 177.0mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Input 24VDC