Finder Relays, Inc.
Prodotto No:
7L.43.0.230.1200
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
LED CABINET LIGHT 110-240 VAC/DC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Lens Type | Tubular |
| Operating Temperature | -30°C ~ 55°C |
| Rated Life | 60,000 Hours |
| Ingress Protection | IP20 |
| Termination Style | Connector |
| Housing Material | Plastic |
| Profile (W x H) | 1.77" (45.0mm) Dia |
| Approval Agency | CE |
| Product Status | Active |
| Series | 7L |
| Power - Rated | 6W |
| Length | 12.23" (310.6mm) |
| Voltage - Supply | 110 ~ 240VAC/DC |
| Illumination Color | White |
| Mfr | Finder Relays, Inc. |
| Features | On/Off Switching |
| Package | Box |
| Luminous Flux | 600lm |