onsemi
Prodotto No:
7WB3305DMR2G
Produttore:
Pacchetto:
8-MSOP
Batch:
-
Descrizione:
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8MSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 1 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Series | - |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 4V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 24mA |
| Base Product Number | 7WB3305 |