SCHURTER Inc.
Prodotto No:
8020.0519.PT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.456
$0.456
50
$0.38
$19
100
$0.28975
$28.975
500
$0.24054
$120.27
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Melting I²t | 131 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CQC, cURus, VDE |
| Current Rating (Amps) | 3.15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SPT 3.6x10 |
| Package / Case | Cartridge, Non-Standard (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8020.0519 |