SCHURTER Inc.
Prodotto No:
8020.0606
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FUSE CERAMIC 25A 250VAC 3AB 3AG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.178
$1.178
50
$1.11815
$55.9075
100
$0.99085
$99.085
500
$0.59565
$297.825
1000
$0.5871
$587.1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 1010 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0021 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 25 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 500A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SUT 6.3x32 |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |