SCHURTER Inc.
Prodotto No:
8020.5069.PT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FUSE CERM 1.25A 500VAC 3AB 3AG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.8265
$0.8265
50
$0.68875
$34.4375
100
$0.5263
$52.63
500
$0.43662
$218.31
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 2.9 |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 1.25 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1.5kA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.270" Dia x 1.291" L (6.85mm x 32.80mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SHF 6.3x32 |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 500 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8020.5069 |