Crouzet
Prodotto No:
80280001
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SERVOMOTOR 3000 RPM 12-48V SMI21
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$986.043
$986.043
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | 97.02 / 685 |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Diameter - Shaft | 0.315" (8.00mm) |
| Termination Style | Cable with Connector |
| Approval Agency | CE |
| Encoder Type | Incremental |
| Voltage - Rated | 12 ~ 48VDC |
| Size / Dimension | Square - 2.244" x 2.244" (57.00mm x 57.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | - |
| Weight | 3.6 lbs (1.6 kg) |
| Length - Shaft and Bearing | 0.984" (25.00mm) |
| RPM | 3000 RPM |
| Function | Servomotor |
| Series | DCmind, 80280, SMi21 |
| Type | DC Motor |
| Power - Rated | 170W |
| Motor Type | Brushless (BLDC) |
| Mfr | Crouzet |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | 141.6 / 1000 |
| Features | Integrated Controller |
| Package | Bulk |
| Gear Reduction Ratio | - |