Makeblock Co., LTD.
Prodotto No:
80600
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
GEARMOTOR 100 RPM 12V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Diameter - Shaft | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style | Connector |
| Approval Agency | - |
| Encoder Type | - |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Size / Dimension | Round - 0.472" Dia (12.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Mounting Hole Spacing | 0.354" (9.00mm) |
| Length - Shaft and Bearing | 0.787" (20.00mm) |
| RPM | 100 RPM |
| Function | Gearmotor |
| Series | - |
| Type | DC Motor |
| Power - Rated | - |
| Motor Type | - |
| Mfr | Makeblock Co., LTD. |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gear Reduction Ratio | - |