TE Connectivity Measurement Specialties
Prodotto No:
80649-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR LEVEL SWITCH SGL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$22.667
$22.667
10
$18.8898
$188.898
25
$16.7314
$418.285
100
$16.19161
$1619.161
500
$15.112125
$7556.0625
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -30°C ~ 110°C |
| Voltage Rating | 100V |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Male 1/2" (12.7mm) NPT |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | Polypropylene (PP) |
| Package | Box |
| Current | 1 A |