TE Connectivity Measurement Specialties
Prodotto No:
80650-000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR LEVEL SWITCH SGL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$21.4985
$21.4985
10
$17.91605
$179.1605
25
$15.8688
$396.72
100
$15.35675
$1535.675
500
$14.333011
$7166.5055
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -30°C ~ 110°C |
| Voltage Rating | 100V |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, M16 Thread |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | Liquid |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Material - Housing & Prism | Polypropylene (PP) |
| Package | Box |
| Current | 1 A |