Amprobe
Prodotto No:
80PK-22 CAL
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SUREGRIP, IMMERSION TEMPERATURE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Probe Length | 8.375" (212.73mm) |
| Usage | Liquids, Gels |
| Plug Type | Sub-Mini (Thermocouple Plug) |
| Tip Type | Immersion / Penetration, Rounded |
| Probe Material | Inconel |
| Plug Color | Yellow |
| Product Status | Active |
| Cable Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Series | - |
| Probe Temperature Range | -40 ~ 1994°F (-40 ~ 1090°C) |
| Type | K-Type Thermocouple |
| Mfr | Amprobe |
| Cable Length | 40.000" (1016.00mm) |
| Package | Bulk |