Casa / TVS Diodes / 8.0SMDJ70CA-T7
minImg
8.0SMDJ70CA-T7
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
8.0SMDJ70CA-T7
Descrizione:
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 71A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 77.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 8000W (8kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V