Littelfuse Inc.
Prodotto No:
8.0SMDJ85CA
Produttore:
Pacchetto:
DO-214AB (SMCJ)
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.009
$4.009
10
$3.5967
$35.967
100
$2.9469
$294.69
500
$2.508608
$1254.304
1000
$2.115698
$2115.698
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 58.4A |
| Applications | Telecom |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 94.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 8000W (8kW) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-214AB (SMCJ) |
| Series | 8.0SMDJ |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 137V |
| Package / Case | DO-214AB, SMC |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 85V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | 8.0SMDJ |