Keystone Electronics
Prodotto No:
8109
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL CLAMP P-TYPE SILVER FASTENER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.38
$0.38
25
$0.3078
$7.695
100
$0.278445
$27.8445
250
$0.260034
$65.0085
500
$0.22933
$114.665
1000
$0.179502
$179.502
2500
$0.164112
$410.28
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 0.203" (5.16mm) |
| Material | Steel, Zinc Plated |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.656" (16.66mm) |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Opening Size | 0.750" (19.05mm) |