WAGO Corporation
Prodotto No:
811-311
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
2-CONDUCTOR FUSE TERMINAL BLOCK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$23.484
$23.484
10
$22.5492
$225.492
25
$21.76602
$544.1505
50
$20.98303
$1049.1515
100
$20.35679
$2035.679
250
$19.965276
$4991.319
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Current Rating (Amps) | 32 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | 10mm x 38mm |
| Voltage | 1000V |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Box |