Casa / Handles / 8142-832-A-35
minImg
8142-832-A-35
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
8142-832-A-35
Descrizione:
HANDLE ALUM BLACK MTG CTR 3.5"
Guida per l'utente
Thread/Screw/Hole Size #8-32
Series -
Type Instrumentation
Mfr RAF Electronic Hardware
Height 1.000" (25.40mm)
Material Aluminum
Length - Center to Center 3.500" (88.90mm)